Od 8. do 11. augusta 2024! To je rezonujúci dátum pred prvou florbalovou plavbou 2024/25. Bratislavská hala SZH a Dom športu bude dejiskom 7. ročníka Slovak Floorball Cupu, v ktorom si opäť zahrajú špičkové slovenské družstvá, zaujímavé turnajové partie aj atraktívni hostia zo zahraničia.

To vieme sľúbiť aj bez toho, aby sme poznali mená jednotlivých lodí. Tie sú totiž na vás! Touto cestou spúšťame registráciu tímov pre ďalší ročník SFC, ktoré sa predstavia v troch kategóriách – pro, open a ženy. Program si možno spestriť aj súťažou v samostatných nájazdoch a už samozrejmosťou je dobrá nálada a zábava počas celého turnaja i party večery po celý jeho priebeh.

Počítame s piatimi desiatkami tímov, ale tento fakt znie veľmi klamlivo. Zo skúseností vieme, že počet miest v jednotlivých kategóriách sa bleskovo míňa a ani vy by ste podanie prihlášky do turnaja nemali odkladať. Už len pre kvalitnú medzinárodnú konfrontáciu, ktorá sa týka všetkých častí eventu.

Minulý rok sa na trón dostali tímy z troch rôznych krajín. Okrem slovenských osláv v ženskej kategórii sme mohli vidieť aj český triumf medzi mužskými profíkmi a ako sa oslavuje vo Francúzsku, ukázala partia „tigrov“ v otvorenej kategórii.