Po úspešných štyroch ročníkoch Slovak Floorball Cupu je od 1. januára 2020 spustená registrácia aj na ďalší ročník. Zúčastniť sa najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku Slovak Floroball Cup 2K20, ktorý vlani ozdobil aj účastník fínskej najvyššej súťaže Salibandyliigy Nokian, švajčiarsky Basel Regio či český superligista z Pardubíc, sa môžu seniorské i mládežnícke tímy z rôznych kútov Slovenska. 

V auguste bude päť bratislavských hál opäť hostiť stovky tímov z niekoľkých krajín Európy. Od 13. do 16. augusta je v rámci 5. ročníka SFC 2K20 na programe šesť seniorských kategórií – Men Elite, Women Elite, Men PRO, Men Open, Women Open a Juniori. Kapacita je obmedzená na sto tímov, v kategórii Men Open a Men PRO je voľná už len polovica miest.

Ukázať sa môžu aj mladé florbalové talenty na detskom turnaji SFC 2K20 Young od 23. do 25. augusta. Dovedna 64 chlapčenských tímov v kategóriách B16, B14, B12, B10 si domov odnesie nezabudnuteľné spomienky, cenné skúsenosti a možno aj víťaznú trofej.

Vďaka silným partnerom bude SFC 2K20 znovu atakovať post jedného z najkvalitnejších florbalových turnajov v Európe.

Registrácia (dospelí) – http://slovakfloorballcup.sk/
Registrácia (mládež) – https://www.slovakfloorballcupyoung.sk/