Reprezentácie mužov a žien sa tešili z víťazstva v prípravných zápasoch v sobotu. Sobotňajší zápasový program reprezentácií sa začal už o 9:00 ráno.

Muži vstúpili do zápasu s Nemeckom s menšou zmenou. Ako tretí útok v zápase figurovali Slezák-Grlický-Grich, ktorí nahradili trojicu Kubovič-Gajdoš-Kvasnica. V bránke dostal tentokrát príležitosť Adam Kohút. Slováci mali zápas od začiatku zápasu pevne pod kontrolou, keď už prvú tretinu vyhrali 4:0. Dobrý výkon zverencov trénera Mrázka pokračoval a už nedopustili žiadnu drámu a súpera z Nemecka po zlepšenom výkone zdolali jednoznačne 7:1

SLOVENSKO – NEMECKO 7:1 (4:0, 1:0, 2:1)

Góly: 2´ Dudovič (Pažák), 8´ Ujhelyi (Čonka-Skyba), 17´ Miške (Řezanina), 20´ Gašparík (Dudovič), 31´ Čonka-Skyba (Pažák), 53´ Hatala (Ujhelyi), 57´ Gašparík (Dudovič) – 48´ Kuhl
Strely: 18:13
Úspešnosť brankárok: 92,31% – 61,11%
Najlepšie hráčky: Michal Dudovič – Svensson Hoppe

Na ženy dnes čakal zápas s Poľsko, ktoré ich na poslednom šampionáte porazilo. Odveta sa výsledkovo podarila. V zápase nebola núdza o góly a hneď v prvej tretine, mohli diváci vidieť šesť gólov. Reprezentantky Poľska dokázali do konca druhej tretiny skóre vyrovnať a tak sa v tretej časti zápasu začínalo odznova. V nej boli úspešnejšie Slovenky, ktoré tretiu tretinu vyhrali rovnako ako prvú pomerom 4:2. Svoje prvé reprezentačné góly v seniorskom drese Slovenska strelili Lenka Červená, Michaela Krajčová a Tamara Dobošová. Prvé reprezentačné minúty odchytala Adriana Michalisková, ktorá bola vyhlásená aj za hráčku zápasu.

SLOVENSKO – POĽSKO 8:6 (4:2, 0:2, 4:2)

Góly: 10´ Červená (Pintérová), 10´ Kvasková (Faktorová), 12´ Červená (Chúpeková), 15´ Krajčová (Červená), 43´ Dobošová (Krajčová), 47´ Kvasková (Robová), 50´ Ferenčíková (Chúpeková), 58´ Ďuríková (Ferenčíková) – 2´ Krzywak Z. (Hliwa), 12´ Krzywak J. (Krzywak Z.), 27´ Helman (Samson), 39´ Zagorska, 45´ Zadrozna, 60´ Krzywak J.
Strely: 30:19
Úspešnosť brankárov: 68,42% – 73,33%
Najlepší hráči: Adriana Michalisková – Dagmara Zadrozna