Mužská reprezentácia sa tešila z výhry tohto turnaja po prvýkrát, naopak ženská reprezentácia prvýkrát tento turnaj nevyhrala.

Záverečný duel mužskej reprezentácie na 6 Nations Floorball Challenge priniesol mnoho gólov. Slováci prvú tretinu vyhrali 4:1 a tento trojgólový náskok si dokázali udržať po celý zápas. Vždy keď Poľsko znížilo, prišla odpoveď Slovákov. V tretej tretine dokázali naši reprezentanti náskok navýšiť a zápas tak vyznel rozdielom triedy v náš prospech. Teší desaťgólová nádielka do siete Poľska, no taktiež 6 gólov v našej sieti nie je malé číslo. Slovensko sa tak po dvoch výhrach v rámci turnaja tešilo z prvenstva.

SLOVENSKO – POĽSKO 10:6 (4:1, 3:3, 3:2)

Góly: 2´ Kozák (Ujhelyi), 8´ Kubovič (Kvasnica), 12´ Gašparík, 13´ Miške (Dudovič), 27´ Kvasnica (Kubovič), 30´ Dudovič (Řezanina), 39´ Dudovič (Řezanina), 46´ Kubovíč (Kvasnica), 48´ Kvasnica (Kubovič), 54´ Dudovič (Kozák) – 11´ Malajka, 23´ Sternicki (Skura), 28´ Malajka (Pelczarski K.), 36´ Malajka (Pelczarski K.), 46´ Pelczarski K., 60´ Rydzewski (Malajka)
Strely: 28:22
Úspešnosť brankárov: 72,73% – 64,29%
Najlepší hráčí: Martin Kubovič – Karol Pelczarski

Slovensko ako obhajca prvenstva vstúpilo do zápasu dobre. V šiestej minúte potešila 35 prítomných divákov Kristína Hudáková. Odpoveď Poľska nenechala na seba dlho čakať a v priebehu ďalších 8 minút vsietili naše súperky 3 góly do bránky Dupčákovej. Slovensku sa podarilo znížiť v 17. minúte vďaka Dobošovej, no jednalo sa o posledný gól Slovenska na turnaji. Od tohto momentu totiž skórovali už len Poľky. Druha bezgólová tretina priniesla niekoľko šancí na oboch stranách. V tretej tretine sa Poľsko presadilo až štyri krát a tak sa tešili z prvenstva na tomto turnaji. Po prvý krát Slovensko nevyhralo ženskú kategóriu a zároveň tak nevyšiel víťazný „double“.

SLOVENSKO – POĽSKO 2:7 (2:3, 0:0, 0:4)

Góly: 6´ Hudákovár K., 16´ Dobošová (Kocúrová), – 9´ Zagorska (Helman), 12´ Zagorska (Helman), 14´ Zagorska (Helman), 47´ Krzywak Z. (Hliwa), 54´ Zagorska, 55´ Gradzka (Slonina), 59´ Zagorska (Helman)
Strely: 26:36
Úspešnosť brankárok: 80,56% – 92,31%
Najlepšie hráčky: Jana Dupčáková – Karina Trojan